Dilekçe Yaz

Kendi dilekçenizi, dilekçe yazma kurallarına uygun olarak hazır şablonlar ile yazmanıza yardımcı oluyoruz.

Yazmaya başla

CV ( Özgeçmiş ) Hazırla

CV özgeçmiş hazırlamanız artık çok kolay. İster resimli ister resimsiz CV özgeçmiş hazırladıktan sonra pdf formatında indirebilirsiniz.

Hemen hazırla

Dilekçe İndir

Kendiniz hazırlamış olduğunuz veya dilekçeyaz.net sitemizde bulunan örneklerden hazır veya hazırlamış olduğunuz dilekçeleri word veya pdf formatında indirebilirsiniz.

İndir


Dilekçe Yaz(Normal)

Kurum ve kururluşlar için hazırlamış olduğunuz dilekçeleri word ve pdf formatında indirebilirsiniz. incele

Dilekçe Yaz(Mahkeme)

Mahkemelere sunmak için hazırlamış olduğunuz dilekçeleri word ve pdf formatında indirebilirsiniz. incele

Dilekçe Yaz(Savcı)

Cumhuriyet Başsavlığına vermek için hazırlamış olduğunuz dilekçeleri word ve pdf formatında indirebilirsiniz. incele

Dilekçe Yaz(Boşanma)

Avukatsız hazırlazdığınız anlaşmalı boşanma dilekçesi ve protokolü word ve pdf formatında indirebilirsiniz.incele

Dilekçe Örnekleri

Verilecek kurum veya kuruluşlara göre listelenmiş ve konularına göre alfabetik sıralanmış dilekçe örneklerimiz bulunamaktadır. Bulduğunuz dilekçe örneği üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikler dilekçenin yapısının bozulamsı önlenecek ve dileğinizi, sorununuzu anlatabileceğiniz bir dilekçe hazırlamış olacaksınız.

Avukata Danış

Dilekçeyaz.net sitemiz insanların sorunlarını çözmede yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Sorunuzu çözebilecek bir dilekçe bulamadıysanız bir avukata danışmanız gerekebilir. Dilekçeyaz.net sitemiz çare arayan insanların ziyaret ettiği bir platformdur. Bu sebepten çare arayan insanlar ile avukatları buluşturmak üzere dilekçe örneklerinin altında avukata sor butonları oluşturduk. Müvekkillerine daha kolay ulaşmayı hedefleyen avukatların sitemize Avukat Platformundan kayıt olmalarını bekliyoruz. Sorulan sorular kayıt olunurken belirttiğiniz Eposta adresine gelir ve gerekli irtibat kurulur. Daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz.Dilekçeyaz.net

Sizlerinde elinde word veya pdf formatında dilekçe örnekleriniz var ise dilekceyaz@hotmail.com adresine gönderin yayınlayalım.

1 Dilekçe Örneği
1 Sorun Çözme Oranı
1 Uzman Personel
1 Hızlı Çözüm

Hakkımızda

Dilekçeyaz.net web sitesi hukuki destek vermemekle birlikte insanların dilekçe ihtiyacın karşılama üzere hazırlanmıştır.

Linkler